دونه چین

چای قلم کلکته

چای قلم کلکته دونه چین، طبیعی و تازه

 
چای نوشیدنی معطر محبوب اکثر ایرانی‌هاست. دونه چین نیز برای رقم زدن خاطرات و لحظات خوش شما انواع چای را در سبد محصولات خود قرار داده است یکی از انواع چای هایی که دونه چین به صورت عمده و یا خرد به بازار عرضه می‌نماید، چای قلم کلکته است.
چای قلم کلکته نوعی چای است که از گیاه چای در مزارع کلکته هندوستان فراهم می‌اید و به دلیل شکل کشیده آن به چای قلم معروف شده است.
 
چای قلم کلکته از نوع دیر دم اما با ماندگاری طولانی است و درشت ترین و پرمصرف ترین نوع چای می باشد. دارای رنگ مناسبی است طعم این چای به دلیل استفاده از برگهای پیرتر و ضخیم تر گیاه چای است که مطبوع می‌یباشد و به همین  دلیل دیردم است و ماندگاری بالایی دارد و دم کشیدن آن بین ۱۰ تا ۱۷دقیقه طول میکشد. چای قلم کلکته به دلیل گسی زیادش در بین ایرانی ها بسیار محبوب است.  
 
چای قلمی کلکته که دونه چین در سبد فروش خود دارد ، خالص، بدون عطر و کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه مواد طعم و رنگ دهنده به آن اضافه نشده است. چای سیاه قلمی کلکته  خواص مفید فراوانی برای سلامتی دارد. لازم به ذکر است که کافئین این چای نیز نسبتا زیاد است و برای کسانی که نیاز دارند صبح خود را با چای پر کافئین شروع کنند گزینه مناسبی است.
 

تقسیم بندی چای کلکته در دونه چین

 
چای کلکته که دونه چین تآمین آن را در بازار به عهده دارد شامل موارد زیر می‌باشد:
چای کلکته قلم (درشت ترین) 
چای کلکته زرین
چای کلکته شکسته 
چای کلکته شکسته نیم ریز (ریزترین)
 
 

خواص چای قلمی کلکته برای سلامتی

 
چای قلمی کلکته در صورتی که با روش های سالم کشت و فرآوری شود و بدون مواد افزودنی باشد برای سلامتی بسیار مفید است. 
چای قلمی کلکته که توسط دونه چین عرضه می‌شود، حاوی آنتی اکسیدان های بسیار مهمی است که بر سلامت سیستم دفاعی بدن بسیار موثر هستند
ترکیبات این چای بر بهبود سلامت قلب و کاهش ریسک حمله قلبی تاثیر دارند
چای قلمی کلکته که دونه چین وارد بازار می‌نماید،کاهش دهنده فشار خون بالا و کنترل کننده کلسترول است.
در پیشگیری از برخی سرطان ها نقش دارند.
خواص آرام بخش دارد و افزایش دهنده تمرکز و بهبود دهنده عملکرد ذهن است.
 

خرید چای قلمی کلکته دونه چین

 
دونه چین مفتخر است که در سبد محصولات خود، انواع چای را نیز جای داده است تا شما عزیزان با خرید چای قلمی کلکته، لحظات خوشی را تجربه نمایید. خرید چای قلمی کلکته، به صورت حضوری و یا اینترنتی از طریق سایت دونه چین امکان پذیر است.
اگر به عنوان صاحب هتل یا کافه نیازمند این هستید که با خرید عمده چای قلم کلکته در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید باید بگوییم دونه چین گزینه بسیار مناسبی است.دونه چین با اطمینان کیفیت محصولات خود را تضمین می‌نماید و شما عزیزان با خرید محصولات دونه چین ما را در ارائه محصولات با کیفیت و اصل یاری خواهید کرد.  
 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :