دونه چین

شکلات

شکلات دونه چین،محصولی برای خوشحالی عمیق شما

 
همه ما به نوشیدن چای در طول روز علاقه داریم .مخصوصا اینکه آن را با شکلات و یا کاکائو همراه سازیم  زیرا شکلات در کنار یک نوشیدنی گرم لذت آن را چندین برابر می‌کند. دونه چین مفتخر است با عرضه شکلات باراکا، برنوتی،سایرو، لحظات را برای خوشحالی عمیق شما فراهم کند.
انواع شکلات های دونه چین با طعم های مختلف، از محبوب ترین خوراکی های حال حاضر جهان هستند که توسط هر فردی با هر سن و سالی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شکلات های خوشمزه برای مهمانی ها و دورهمی های شما به عنوان میان وعده در پذیرایی ها جای خود را باز کرده و طرفداران شکلات همیشه با در نظر گرفتن میزان تعادل در مصرف شکلات آن را روی میز پذیرایی خود جای می‌دهند.
 
 

شکلات باراکا، طعم خوش لحظه ها

 
شکلات باراکا تلخ، یکی از انواع خوراکی های خوش طعم و پرطرفداری است که در دونه چین با قیمت و کیفیت مناسب به فروش می رسد ، برند باراکا به عنوان یکی از بهترین برندهای شکلات ایرانی شناخته شده است.دونه چین انواع مدل های شکلات و کاکائو باراکا را وارد بازار می نماید. در بین انواع شکلات های ایرانی نام باراکا چشمگیر است.
 شکلات های تلخ و شیرین باراکا به دلیل خواص زیادی که دارند ، توسط این برند در حجم زیاد تولید می ‌شوند.و شما می‌توانید حتی با خرید عمده شکلات باراکا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید.
 
 

شکلات سایرو، محبوب و دلچسب

 
شکلات های سایرو در تنوع و بسته بندی های متنوع توسط دونه چین به بازار عرضه می شود.. در صورتی که شما نیاز به تهیه یک کادو ساده دارید، دونه چین قالب ها و بسته بندی های متنوعی از شکلات سایرو  را به شما ارائه می‌کند. همچنین جهت پذیرایی در منزل از شکلات های پذیرایی سایرو که بصورت پاکتی بسته بندی شده است گزینه مناسبی است.
 
 

شکلات برنوتی خوشمزه و مقوی

 
دونه چین علاوه بر ارائه محصولات بسته بندی کادویی شکلات برنوتی ، انواع شکلات و تافی به صورت بسته بندی تک سلفون در طعم های مختلف را نیز برای تامین شادی لحظات شما وارد بازار نموده و طعم خوش زندگی را با خوردن شکلات برنوتی برایتان فراهم می نماید.
 
 

قیمت شکلات های دونه چین

 
دونه چین پس از سالها تجربه در زمینه عرضه شکلات و قهوه و چای و محصولات پودری ، مفتخر است که همواره علاوه بر در نظر گرفتن سلامت مشتریان با فروش محصولات با کیفیت خود، قیمت شکلات و سایر محصولات را به صرفه و مناسب در نظر گرفته است تا شادی را به لحظات زندگی شما هدیه نماید.
 
 
 
 
 
 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :