دونه چین

سایرو

شکلات سایرو ، خوشمزه و تازه

 
شکلات‌های سایرو یک انتخاب عالی برای شیرین کردن کام شما عزیزان است، با مصرف شکلات های سایرو که توسط فروشگاه دونه چین ارائه می‌شود شادی و نشاط را به خود هدیه دهید. 
اگر به عنوان مغازه دار قصد تهیه شکلات دارید خرید عمده شکلات سایرو مقرون به صرفه و مناسب خواهد بود .
انواع شکلات های سایرو در مدل ها و بسته بندی های متنوع طبق دسته بندی های زیر، انتخاب را برای شما آسان کرده است: 
پذیرایی: جهت پذیرایی در منزل می‌توانید از شکلات های پذیرایی که بصورت پاکتی بسته بندی شده است استفاده نمایید. و همواره از داشتن شکلات های خوش طعم روی میز پذیرایی منزلتان احساس لذت کنید. 
تابلت: برای صرف یک چای در محل کار حتما تابلت‌های سایرو را که در طعم ها و درصدهای مختلف ارائه می‌شود امتحان کنید. تابلت‌های سایرو در طعم های تلخ، شکلات سفید ، فندوقی،قهوه،کاکائویی،کاکائویی-کریسپی  برای شما عزیزان تهیه و ارائه می‌شود. سایرو، شکلات‌های تلخ خود را در سه درجه از ۵۵ تا ۷۵ درصد ارائه داده است که مطابق ذائقه‌تان شکلاتی دلخواه را انتخاب کنید. هروقت دلتان یک تنوع ساده خواست، یک شکلات تابلت تلخ، گزینه مناسبی است که به شما پیشنهاد می شود.شکلات تلخ مواد مغذی بسیاری دارد. این نوع شکلات از دانه‌های تازه‌ی کاکائو به دست می‌آید و بهترین منبع آنتی‌اکسیدان   است .میزان کالری، قند و چربی شکلات تلخ بسیار اندک است. شکلات تلخ سرشار از مواد معدنی و مغذی نیز می باشد و برای کسانی که مشکل منع مصرف مواد قندی دارند، شکلات تلخ سایرو پیشنهاد می‌شود.
دراژه و ‌شوکو مغز : دراژه های متنوع سایرو را برای کودکان دلبندتان تهیه کنید تا شادی و هیجان را به آنها هدیه دهید. شکلات توپی کریسپی، از جذاب‌ترین تنقلات کودکانه است. کودکان با کمتر هدیه‌ای مانند شکلات دراژه هیجان‌زده و شاد می‌شوند.شکلات ایکی بال به شکل حیوانات گوناگون مانند پاندا، گاو، سنجاب و خرس که مورد علاقه کودکان است طراحی و با انتخاب رنگ‌های بسیار زیبا ساخته شده‌اند. رنگ‌های شاد و جذاب در کنار شفافیت پوشش، امکان دیده شدن محتویات درون بسته‌ها را فراهم می‌کند.
صبحانه : از مجموعه شکلات صبحانه و کرم کاکائو سایرو میتوانید برای صرف یک صبحانه یا میان وعده خوشمزه استفاده نمایید.
کادویی: چنانچه نیاز به تهیه یک کادو ساده دارید سایرو محصولات متنوعی جهت تهیه و ارائه بصورت کادو می‌باشد. 
مصارف خانگی: جهت تهیه دسر و یا کیک شکلاتی در منزل میتوانید از محصولات ما در گروه مصارف خانگی که شامل شکلات های تخته ای میباشد استفاده  نمایید.
 

خرید شکلات سایرو

 
با خرید شکلات سایرو از فروشگاه دونه چین مشتری دائمی مصرف این شکلات خواهید شد زیرا طعم واقعی یک شکلات را به خوبی حس خواهید کرد. قیمت شکلات سایرو که توسط فروشگاه دونه چین ارائه می‌شود،  بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و شما عزیزان می‌توانید هم به صورت حضوری به فروشگاه سری بزنید و اگر قصد خرید اینترنتی دارید نیز شرایط سفارش برای شما مهیاست تا با چند کلیک ساده در سایت دونه چین، صاحب شکلات های خوش طعم سایرو شوید. خرید عمده شکلات سایرو قطعا به نفع مشتریان و مغازه داران خواهد بود.
 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :