دونه چین

قهوه سبز

کیفیت، راز خوش طعمی قهوه سبز دونه چین است!

 
زمانی که شما نام قهوه را می شنوید اولین چیزی که در ذهنتان تداعی می شود یک فنجان قهوه و یا دانه های قهوه ای آن است.باید بگوییم قهوه خام، در حقیقت همان دانه قهوه سبز است که هنوز بو داده نشده  برای سرو آماده نشده و به همین دلیل به  آن قهوه سبز یا قهوه خام گفته می شود که در نهایت دانه قهوه سبز، بعد از بودادن در دستگاه های آسیاب قهوه به صورت پودر درخواهند آمد تا بتوان آن را دم کرد و به عنوان نوشیدنی قهوه از آن استفاده کرد.
 
حتما همانگونه که از نوشیدن یک فنجان قهوه خوش طعم با ته مزه تلخ لذت می برید از طعم گس مانند قهوه سبز که طعم دمنوش گیاهی را برای شما تداعی خواهد کرد نیز لذت می برید. 
عصاره قهوه سبز هم به عنوان مکمل رژیم غذایی جایگاه خود را در بین افرادی که به دنبال لاغری هستند، پیدا کرده است.
ما در دونه چین قهوه سبز با کیفیت اصل را برای فراهم آوردن لحظات خوش شما عزیزان عرضه می کنیم و مدعی این هستیم که طعم قهوه سبز دونه چین ، طعمی بی نظیر و به یاد ماندنی برایتان خواهد بود .
 
 

چرا قهوه سبز دونه چین را انتخاب کنیم؟

 
 
قهوه سبز علاوه بر اینکه دارای فواید بسیاری برای بدن انسان است باعث لاغری انسان نیز خواهد شد ولی این به این منظور نیست که صرفا با خوردن این  قهوه لاغر می شوید بلکه  رژیم غذایی درست و ورزش کردن در کنار نوشیدن قهوه سبز برای لاغری و کاهش وزن شما تاثیر مثبت خواهد داشت.
در ذیل برخی خواص قهوه سبز دونه چین را برای شما عزیزان بیان می کنیم:
جذب کلسترول و گلوکز در بدن انسان را کاهش می دهد.
وجود کافئین این قهوه نیز باعث می شود که انرژی بیشتری برای فعالیت های روزانه و ورزش داشته باشید و چربی سوزی بیشتر در بدن شما اتفاق بیافتد.
اسید کلوروژنیک این قهوه نیز باعث کنترل چربی بدن شما می شود. 
قهوه سبز سرشار از آنتی اکسیدان ها است که از آسیب دیدن سلولهای پوستی جلوگیری می کند.
با پاکسازی کبد ما از سموم و کلسترول بد به عنوان یک عنصر سم زدایی طبیعی عمل می کند که برای کسانی که دارای کبد چرب می باشند می تواند بسیار مفید باشد.
دانه های قهوه سبز سرشار از ترکیباتی مانند گاما-آمینوبوتیریک اسید، اپی گالوکاتچین گالات و تئوفیلین است که به تأخیر در علائم پیری مانند چین و چروک کمک می کند و باعث ماندگاری و طراوت پوست ما می شود.
پلیفنول‌های موجود در قهوه سبز مانع تشکیل پلاک «آمیلوتید» که عامل اصلی ابتلا به بیماری آلزایمر است، می‌شود. از سوی دیگر کافئین موجود در قهوه احتمال ابتلا به آلزایمر را کاهش می‌دهد. ابا نوشیدن ۲ فنجان قهوه سبز یا قهوه معمولی خطر ابتلا به آلزایمر تا حد زیادی در شما کمتر خواهد شد.
 

 

خرید قهوه سبز دونه چین 

 
قبل از اینکه تصمیم به خرید قهوه سبز بگیرید باید بگوییم قهوه سبز را نزد دونه چین بیابید که هم از کیفیت بالایی برخوردارند و هم قیمت قهوه سبز در دونه چین بسیار مناسب در نظر گرفته شده است تا شما عزیزان از خواص قهوه سبز نهایت استفاده را ببرید. شما می توانید جهت خرید عمده قهوه سبز دونه چین به فروشگاه آنلاین دونه چین سری بزنید و با یک بار خرید قهوه سبز مشتری دائمی ما شوید. قیمت عمده قهوه سبز دونه چین مقرون به صرفه بوده و از خرید خود از دونه چین احساس رضایت خواهید کرد.
 
 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :