دونه چین

فومر

با فومر‌ دونه‌چین، طعم خوشایند قهوه را دو چندان کنید

 
 
هنگامی که در کافه، لاته، کاپوچینو و سایر نوشیدنی‌های گرم را سفارش می‌دهید، روی آن‌ها یک لایه از کف شیر یا فوم است که توجه شما را به خود جلب می‌کند.شاید موقع نوشیدن قهوه و کاپوچینو این سوال برایتان پیش بیاید که عامل تشکیل دهنده کف روی این نوشیدنی ها چیست ؟ 
 
باید بگوییم فومر یک عامل کف کننده است که به عنوان یک ماده افزودنی در نوشیدنی های داغ و قهوه به عنوان عامل سفید کننده و ایجاد کننده کف شیر پایدار استفاده می شود. فومر کاربرد گسترده ای در انواع قهوه، کافی میکس و مخصوصا کاپوچینو دارد که احساس خوشایندی در زمان نوشیدن این محصول به مصرف کننده می دهد.
 
 
 
 
نوشیدنی‌هایی مانند قهوه یا نسکافه به تنهایی دارای طعم تلخی بوده و ظاهر تیره رنگی دارند که این موضوع خوشایند بسیاری از مصرف‌ کنندگان آنها نمی باشد به همین خاطر دونه چین، فومر را پیشنهاد می‌دهد تا با استفاده از آن، ظاهر این نوشیدنی ها را زیبا سازید . قابلیت کف سازی عالی فومر دونه چین موجب استقبال افراد زیادی برای تغییر طعم تلخ قهوه شده است.
 

خرید فومر دونه چین 

فومر از مواد اولیه غذایی پرمصرف به شمار می‌آیند. و  در زمان خرید فومر، انتخاب بهترین نوع آن‌، اهمیت بالایی دارد. از جمله نکاتی که در زمان خرید فومر باید به آن توجه کرد، عبارتند از:
میزان پایداری کف ایجاد شده توسط فومر
کم بودن میزان چربی
توجه به میزان پروتئین موجود در محصول
چگالی کم و حجم بالای پودر فومر
نوع بسته‌بندی محصولات
 
فروش فومر معمولا به صورت پودر است . با بیشتر شدن خرید های اینترنتی مصرف کنندگان ضمن اطمینان از اصالت محصول به دنبال روشی مطمئن و همچنین صرفه جویی در زمان، هستند. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت و خرید فومر با کارشناسان دونه چین تماس حاصل فرمایید. طعم و مزه محصولات دونه چین منحصر به فرد است و با یک بار خرید فومر مشتری دائمی دونه چین خواهید شد. 
دونه چین مفتخر است که محصولات با کیفیت و اصل را هم به صورت عمده و هم جزئی به مشتریان عزیز عرضه می دارد.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :