دونه چین

قهوه فوری

با قهوه فوری دونه چین، طعم بی نظیر قهوه را فوری امتحان کن!قهوه ای که فوری آماده می شود و شما می‌توانید در مدت کوتاه از طعم و مزه قهوه دونه چین لذت ببرید.
با حل کردن قهوه فوری دونه چین در آب جوش قهوه شما آماده سرو می‌باشد.به همین دلیل قهوه فوری نام گذاری شده است.
خوب است بدانید انواع قهوه (اسپرسو، قهوه فرانسه، قهوه ترک و…) با قهوه فوری تفاوت دارند،زیرا نمی‌توان قهوه را در آب حل کرد و به عنوان قهوه نوشید. دانه قهوه بعد از اینکه آسیاب می شوند به پودر قهوه تبدیل می شوند، و برای اینکه قابل مصرف باشند باید یا دم شود یا عصاره گیری شود . ولی پروسه دم کردن قهوه برای کسانی که فرصت کافی ندارند ممکن است کمی زمان بر باشد.دقیقا مانند چای کیسه ای که فوری آماده می شود  و چای خشک که باید دم شود، قهوه فوری هم در واقع قهوه ای هست که قبلاً دم شده است و دوباره خشک شده و بسته بندی شده و به فروش می رسد.
قهوه فوری را می توان به صورت ترکیبی با مواد دیگر سرو کرد به طور مثال با شیر، کافی میت و..

 


 

چند دلیل برای نوشیدن قهوه‌ فوری دونه چین:


۱. قهوه فوری دونه چین به سوزاندن چربی کمک می کند.
۲. از کبد شما محافظت می کند.
۳. انرژی را بهبود می بخشد.
۴. بهترین منبع آنتی اکسیدان است
۵. حاوی مواد مغذی ضروری می باشد.
۶.انرژی شما را بهبود می بخشد و شما را خوشحال می کند.

 انواع قهوه فوری دونه چین


●    اسپرسو پودری فوری هند که در دو نوع ۱۰۰٪ ربستا و ۱۰۰٪ عربیکا موجود می‌باشد.
●    اسپرسو پودری فوری ویتنام
●    اسپرسو پودری فوری برزیل
●    نسکافه که در انواع مختلف گلد یک هند  
●    گلد اکوادور
●    گلد برزیل
●    گلد کره
●    گلد هلند

 قهوه گلد یا کلاسیک ؟


در مرحله تولید قهوه فوری، بسته به روش تولید، دو نوع قهوه به دست می آید. یکی تیره است و دیگری طلایی رنگ.
قهوه تیره همان کلاسیک است و قهوه طلایی ، گلد است. اما این دو قهوه فوری، فقط در رنگ با هم فرق ندارند. دو تفاوت دیگه هم دارند یکی از لحاظ طعم
قهوه کلاسیک تلخ تر است. و بعضی ها این تلخی را دوست دارند.قهوه گلد سالمتر از قهوه کلاسیک سالمتر است چون در حین تولید حرارت کمتری می بیند.
و تفاوت دیگر اینکه قهوه گلد گرانتر از قهوه کلاسیک است. چون فناوری تولید آن پیشرفته تر و در نتیجه گرانتر است. شما عزیزان برای اطلاع از قیمت قهوه گلد و یا کلاسیک می توانید با دونه چین در ارتباط باشید.خرید قهوه فوری دونه چین


با یک بار خرید قهوه فوری از دونه چین به این نتیجه خواهید رسید که طعمی بی نظیر و متفاوت از قبل را امتحان کرده اید، زیرا قهوه فوری دونه چین از برندهای عالی روز عرضه می ‌شود و برای کسانی که اهل نوشیدن قهوه هستن و یا در زمینه فروش قهوه  فعالیت دارند، خرید عمده قهوه فوری مقرون به صرفه خواهد بود. برای اطلاع از قیمت عمده قهوه فوری می توانید با کارشناسان خبره دونه چین مشاوره داشته باشید . 

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :